Alexandre KELETY (1874-1940) 'Bust of Jean Mermoz', terracotta, circa 1930. (L: 50 x W: 20 x H: 34,5 cm)

Hamerprijs: € 170

Alexandre KELETY (1874-1940)  'Bust of Jean Mermoz', een beeld gemaakt uit terracotta, circa 1930

Alexandre KELETY (1874-1940)

50 x 20 x 34,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

712

14993

Alexandre KELETY (1874-1940)
Alexandre KELETY (1874-1940)
Alexandre KELETY (1874-1940)
Alexandre KELETY (1874-1940)
Alexandre KELETY (1874-1940)
Alexandre KELETY (1874-1940)
Alexandre KELETY (1874-1940)
Alexandre KELETY (1874-1940)
Alexandre KELETY (1874-1940)
Alexandre KELETY (1874-1940)
Alexandre KELETY (1874-1940)
Alexandre KELETY (1874-1940)
Alexandre KELETY (1874-1940)

Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800