Pia MANU (XX) 'Salontafel' metaal op hout, circa 1960. (L: 64,5 x W: 199 x H: 30 cm)
Lot 773

Schattingsprijs: € 2.000 - € 3.000

Pia MANU (XX) 'Salontafel' metaal op hout, circa 1960. Niet getekend.

Pia MANU (XX)

64,5 x 199 x 30 cm

Schattingsprijs

€ 2.000 - € 3.000

Lot nummer

773

14901

Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300