Verras me
Terug naar account
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Lot 772

Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - € 15.000

Omschrijving van het lot


Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek en gepatineerd metalen poten, circa 1960. Getekend Pia Manu. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Artiesten

Pia MANU (XX)

Titel

Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)

Afmetingen

86 x 175 x 32 cm

Veilingsdatum

21/09/2022 - 22/09/2022

Schattingsprijs

€ 12.000 - € 15.000

Lot nummer

772

Lot ID

14900

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)
Pia MANU (XX) 'Salontafel' goudglazuur op keramiek, circa 1960. (L: 86 x W: 175 x H: 32 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MID-CENTURY
David Lincoln ROWLAND (1924-2010) '40/4 chair' voor HOWE classic. Een set van 5 stoelen.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

MID-CENTURY
Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 50 - 100

MID-CENTURY
Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

MID-CENTURY
Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300