Gaston LATOUCHE (1854-1913) 'De Haven van Genua bij maanlicht' olie op paneel. (W: 55,5 x H: 47 cm)

Hamerprijs: € 2.400

Gaston LATOUCHE (1854-1913) 'De Haven van Genua bij maanlicht' een schilderij, olie op paneel. Franse School.

Gaston LATOUCHE (1854-1913)

55,5 cm

47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.000

Lot nummer

97

14881

Gaston LATOUCHE (1854-1913)
Gaston LATOUCHE (1854-1913)
Gaston LATOUCHE (1854-1913)
Gaston LATOUCHE (1854-1913)
Gaston LATOUCHE (1854-1913)
Gaston LATOUCHE (1854-1913)
Gaston LATOUCHE (1854-1913)
Gaston LATOUCHE (1854-1913)
Gaston LATOUCHE (1854-1913)
Gaston LATOUCHE (1854-1913)
Gaston LATOUCHE (1854-1913)
Gaston LATOUCHE (1854-1913)

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500