Mauro MANETTI (XX) 'Ananas' een ijsemmer. (H: 26 x D: 13 cm)

Hamerprijs: € 220

Mauro MANETTI (XX) een ijsemmer in de vorm van een ananas. Onderaan gemerkt M/M.

Mauro MANETTI (XX)

26 cm

13 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

754

14877

Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120