Vic GENTILS (1919-1997) 'Kruisafname van Christus' een wandtapijt. 94/100. (W: 141 x H: 189 cm)

Hamerprijs: € 400

Vic GENTILS (1919-1997) 'Kruisafname van Christus' een wandtapijt. 94/100

Vic GENTILS (1919-1997)

141 cm

189 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

219

14708

Vic GENTILS (1919-1997)

Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vijf verzegelde theca's met relikwieën.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 1.000