Vic GENTILS (1919-1997) 'Kruisafname van Christus' een wandtapijt. 94/100. (W: 141 x H: 189 cm)
Hamerprijs: € 400
Vic GENTILS (1919-1997) |
Titel | Vic GENTILS (1919-1997) 'Kruisafname van Christus' een wandtapijt. 94/100. (W: 141 x H: 189 cm) |
Breedte/diepte | 141 cm |
Hoogte | 189 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 219 |
Lot ID | 14708 |
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.
Schattingsprijs: (Nader te bepalen)
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340