Een Chinese vaas Qianjiang Cai door YU Ziming (1843-1911). 19de eeuw. (H: 61 x D: 23 cm)

Hamerprijs: € 2.600

Een Chinese vaas Qianjiang Cai door YU Ziming (1843-1911). 19de eeuw.

YU Ziming (1843-1911)

61 cm

23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.250

Lot nummer

584

14699

The vase is overall in good condition.

We can see some superficial surface scratches in the glaze.
There is some fading of the painted decors.
There is a hairline crack on the bottom of the vase.

The vase was checked under UV light.

Twaalf stuks Cloisonné email vazen en dekselpotjes, drie paar. (H:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese borden en kommen, blauw-wit decor 'Baars en Krab', 19de eeuw. (D:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Oosterse vazen met decor van vogels en bomen, gepatineerd brons. (H:27 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Oosterse Thankga, geschilderd op zijde. (W:79 x H:127 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee Japanse Kutani olielampen en vazen. (H:57 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 700