Michel DUCAROY (1925-2009) 'Togo' voor Ligne Roset. (L: 106 x W: 170 x H: 70 cm)

Hamerprijs: € 6.500

Michel DUCAROY (1925-2009) 'Togo' voor Ligne Roset. Gemaakt uit congnac leder.

Michel DUCAROY (1925-2009)

106 x 170 x 70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 8.125

Lot nummer

755

14690

Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)
Michel DUCAROY (1925-2009)

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300