Een kleine Chinese pot met deksel, onderaan gemerkt Qianlong. 18de/19de eeuw. (H: 18 x D: 12,5 cm)

Hamerprijs: € 200

Een kleine Chinese pot met deksel, onderaan gemerkt Qianlong. 18de/19de eeuw.

18 cm

12,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

615

14685

The vase appears to be in great condition.

There are some surface scratches on the glaze of the vase.

We have not found any repairs, restorations or hairlines on the vase under Uv light.

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van bonsai en bloemen. (H:56 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vier schalen en twee vazen, Japan, Imari. 19de en 20ste eeuw. (H:34,5 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'. (H:60 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese vaas, decor 'Waterbuffel met Vissers'. (H:57 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een decoratieve Japanse vaas met decor van krijgers. (H:89 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas met een fijn decor van hofdames. 20ste eeuw. (H:35 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote Chinese Famille Rose 'Herten' schaal. 19de eeuw. (H:11 x D:28,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500