Een set van 2 'Missale Romanum' misboeken. (W: 27 x H: 34 cm)
Hamerprijs: € 280
Titel | Een set van 2 'Missale Romanum' misboeken. (W: 27 x H: 34 cm) |
Breedte/diepte | 27 cm |
Hoogte | 34 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 350 |
Lot nummer | 297 |
Lot ID | 14680 |
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300