Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Ezels op het strand', olie op doek.
21 en 22 september 2022

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Ezels op het strand' een schilderij, olie op doek.

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)

90 x 0 x 60 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

14662

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme Au Chapeau Oiseau' een lithografie

Schattingsprijs: € 150 - 250

Herman VERBAERE (1906-1993) 'Zicht op de kapel' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Maart 1993' een abstract schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Jean DE GREEF (1784-1837) 'De Paardenkoets' olie op doek.

Schattingsprijs: € 600 - 800

René DE PAUW (1887-1946) 'Zeebrugge', olie op paneel

Schattingsprijs: € 240 - 340

Floris JESPERS (1889-1965) 'Harlequin' een eglomisé. 1929.

Schattingsprijs: € 10.000 - 15.000

Léon VALCKENAERE (1853-1926)(attr) 'Zicht op de haven' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Pablo ATCHUGARRY (1954) 'Zonder Titel' olie op papier. 2001

Schattingsprijs: € 400 - 600