Jean DE GREEF (1784-1837) 'De Paardenkoets' olie op doek. (W: 51 x H: 36 cm)
Lot 123

Schattingsprijs: € 600 - € 800

Jean DE GREEF (1784-1837) 'De Paardenkoets' een schilderij, olie op doek.

Jean DE GREEF (1784-1837)

51 cm

36 cm

Schattingsprijs

€ 600 - € 800

Lot nummer

123

14660

Jean DE GREEF (1784-1837)
Jean DE GREEF (1784-1837)
Jean DE GREEF (1784-1837)
Jean DE GREEF (1784-1837)
Jean DE GREEF (1784-1837)
Jean DE GREEF (1784-1837)

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200