Jean DE GREEF (1784-1837) 'De Paardenkoets' olie op doek. (W: 51 x H: 36 cm)
Lot 123

Schattingsprijs: € 600 - € 800

Jean DE GREEF (1784-1837) 'De Paardenkoets' een schilderij, olie op doek.

Jean DE GREEF (1784-1837)

51 cm

36 cm

Schattingsprijs

€ 600 - € 800

Lot nummer

123

14660

Jean DE GREEF (1784-1837)

Oscar HOGE (1884-1965) 'Bloemstilleven' 1950.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een Melkmeisje'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op een markt' 1933.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Vaas met bloemen'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'

Schattingsprijs: € 300 - 500