Georges OMERTH (act.1895-1925) 'Schoolmeisje' een chryselephantine beeld. (H: 17,5 cm)
Lot 713

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Georges OMERTH (act.1895-1925) 'Schoolmeisje' een chryselephantine beeld. Niet getekend, circa 1900.

Georges OMERTH (act.1895-1925)

17,5 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

713

14658

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'. (L:10 x W:14,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Schattingsprijs: € 200 - 300