Pierre CHENET Antieke 'IJsbeer', gepatineerd brons. (L: 48 x H: 21,5 cm)
Hamerprijs: € 400
Pierre CHENET (XX-XXI) |
Titel | Pierre CHENET Antieke 'IJsbeer', gepatineerd brons. (L: 48 x H: 21,5 cm) |
Lengte | 48 cm |
Hoogte | 21,5 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 681 |
Lot ID | 14657 |
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600