Pierre CHENET Antieke 'IJsbeer', gepatineerd brons. (L: 48 x H: 21,5 cm)

Hamerprijs: € 400

Pierre CHENET Antieke 'IJsbeer' gemaakt uit gepatineerd brons.

Pierre CHENET (XX-XXI)

Lengte

48 cm

21,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

681

14657

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Sculptuur'. (H:27 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Vijf beelden, kunstbrons, Circa 1900. (H:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Waterdraagster'. (L:28 x W:34 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500