Charles Octave LEVY (1820-1899) 'Mineur' een beeld, gepatineerd brons. Salon Des Beaux-Arts, 19de eeuw. (H: 82 cm)

Hamerprijs: € 1.300

Charles Octave LEVY (1820-1899) 'Mineur' een beeld van een mijnwerker gemaakt uit gepatineerd brons. Gemerkt: Salon Des Beaux-Arts en LV (Léon Virlet) fondeur, Parijs, 19de eeuw.

Charles Octave LEVY (1820-1899)

82 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.625

Lot nummer

663

14654

Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000