Charles Octave LEVY (1820-1899) 'Mineur' een beeld, gepatineerd brons. Salon Des Beaux-Arts, 19de eeuw. (H: 82 cm)

Hamerprijs: € 1.300

Charles Octave LEVY (1820-1899) 'Mineur' een beeld van een mijnwerker gemaakt uit gepatineerd brons. Gemerkt: Salon Des Beaux-Arts en LV (Léon Virlet) fondeur, Parijs, 19de eeuw.

Charles Octave LEVY (1820-1899)

82 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.625

Lot nummer

663

14654

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Waterdraagster'. (L:28 x W:34 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Pierre BALESTRA (XIX-XX) 'Bacchanale scène'. (L:28 x W:26 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Sculptuur'. (H:27 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte. (W:17 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800