Een set van 2 jonge bronzen beelden van paarden. 20ste eeuw. (W: 35 x H: 33 cm)
Hamerprijs: € 180
Titel | Een set van 2 jonge bronzen beelden van paarden. 20ste eeuw. (W: 35 x H: 33 cm) |
Breedte/diepte | 35 cm |
Hoogte | 33 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 225 |
Lot nummer | 688 |
Lot ID | 14641 |
Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)
Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300