Isidore Jules BONHEUR (1827-1901) 'Le Grand Jockey' een gepatineerd bronzen beeld'. Postume geut. 20ste eeuw. (L: 35 x W: 95 x H

Hamerprijs: € 1.100

Isidore Jules BONHEUR (1827-1901) 'Le Grand Jockey' een gepatineerd bronzen beeld'. Postume geut. 20ste eeuw.

Isidore Jules BONHEUR (1827-1901)

35 x 95 x 87 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.375

Lot nummer

698

14640

A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300