JACOB-PETIT (1796-1868) 'Tafelspiegel' gemaakt uit porselein. 19de eeuw. (W: 38 x H: 51 cm)
Lot 864

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

JACOB-PETIT (1796-1868) 'Tafelspiegel' gemaakt uit porselein. 19de eeuw. Bovenaan gemerkt.

JACOB-PETIT (1796-1868)

38 cm

51 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

864

14637

Missing a piece around the left foot.

Missing the wings of the angels, and multiple chips to the leaves of the flowers.

JACOB-PETIT (1796-1868)

Een decoratieve collectie van keramische zeepaardjes, circa 1960-1980.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Capodimonte, een grote vaas met handgeschilderd decor 'Twee Naakten'.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Lladro, 'Dame met witte Duif'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Zes grote schalen en vazen, geglazuurde faience, Capodimonte, Italië.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vlaams Aardewerk 'Bruidsstoet', driedelig. Caessens, Kortrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Naar Claude Michel, CLODION (1738-1814) 'Groep met Nimf en Satyr', Sèvres merken.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Capodimonte “La Legge e Uguale Per Tutti” Rechtszaal, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250