JACOB-PETIT (1796-1868) 'Tafelspiegel' gemaakt uit porselein. 19de eeuw. (W: 38 x H: 51 cm)
Lot 864

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

JACOB-PETIT (1796-1868) 'Tafelspiegel' gemaakt uit porselein. 19de eeuw. Bovenaan gemerkt.

JACOB-PETIT (1796-1868)

38 cm

51 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

864

14637

Missing a piece around the left foot.

Missing the wings of the angels, and multiple chips to the leaves of the flowers.

JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)
JACOB-PETIT (1796-1868)

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rik VERMEERSCH (1949) 'Vaas met figuren' geglazuurde terracotta.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sitzendorf, een paar bloemenvazen gemaakt uit porselein, in de vorm van 2 putti met een schoen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel 'Welcome Spring', Century Collection 1993.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Amphora Austria, 'Kind met een mand en schaap' geglazuurde faience.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Dominique VAN DEN BOSSCHE (1854-1906) 'Figuur van een dame' gepatineerde terracotta. 1905

Schattingsprijs: € 200 - 300