Een paar neoklassieke figuren, verguld en gepatineerd brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L: 20 x W: 20 x H: 55 cm)
Hamerprijs: € 1.300
Titel | Een paar neoklassieke figuren, verguld en gepatineerd brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L: 20 x W: 20 x H: 55 cm) |
Afmetingen | 20 x 20 x 55 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.625 |
Lot nummer | 687 |
Lot ID | 14636 |
Algemeen goede staat. De beelden zijn omgebouwd van torchères/kandelaars.
Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Edouard DROUOT (1859-1945) 'Venus op een golf'. (L:23 x W:43 x H:90 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500