Een paar neoklassieke figuren, verguld en gepatineerd brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L: 20 x W: 20 x H: 55 cm)

Hamerprijs: € 1.300

Een paar neoklassieke beelden van Griekse/Romeinse dames, verguld en gepatineerd brons op een witte Carrara marmer sokkel. 19de eeuw.

20 x 20 x 55 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.625

Lot nummer

687

14636

Algemeen goede staat. De beelden zijn omgebouwd van torchères/kandelaars.

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Edouard DROUOT (1859-1945) 'Venus op een golf'. (L:23 x W:43 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'. (L:10 x W:14,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Vijf beelden, kunstbrons, Circa 1900. (H:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte. (W:17 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pierre BALESTRA (XIX-XX) 'Bacchanale scène'. (L:28 x W:26 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000