Geo VERBANCK (1881-1961) 'Liggend naakt' een figuur gemaakt uit brons. (L: 15 x W: 53 x H: 21 cm)

Hamerprijs: € 2.000

Geo VERBANCK (1881-1961) 'Liggend naakt' een figuur gemaakt uit gepatineerd brons.

Geo VERBANCK (1881-1961)

15 x 53 x 21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.500

Lot nummer

692

14633

Geo VERBANCK (1881-1961)
Geo VERBANCK (1881-1961)
Geo VERBANCK (1881-1961)
Geo VERBANCK (1881-1961)
Geo VERBANCK (1881-1961)
Geo VERBANCK (1881-1961)
Geo VERBANCK (1881-1961)
Geo VERBANCK (1881-1961)
Geo VERBANCK (1881-1961)
Geo VERBANCK (1881-1961)
Geo VERBANCK (1881-1961)
Geo VERBANCK (1881-1961)

Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120