Een stel antieke strijkijzers, gemaakt uit messing en gietijzer. 19de eeuw. (W: 38 x H: 32 cm)

Hamerprijs: € 70

Een stel antieke strijkijzers, gemaakt uit messing en gietijzer. 19de eeuw.

38 cm

32 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 88

Lot nummer

978

14613

Steiff Studio Schaap, waarschijnlijk een gelimiteerde oplage, periode 1991-1999

Schattingsprijs: € 200 - 300

Steiff Studio jonge Geit zwart/wit, EAN 0446/60-502460, periode 1991-1993 (53 x 55cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een grote jardinière versierd met ramskoppen en staande op klauwpoten. Koper, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Royal Vienna porcelain, 28-delig koffieservies met een serveerschaal.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een paar omkeerbare cassolettes en kandelaars met Sèvres porseleinen schaal in een bronzen frame. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een groot inktstel en briefopener, messing in Rococo stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120