Een stel antieke strijkijzers, gemaakt uit messing en gietijzer. 19de eeuw. (W: 38 x H: 32 cm)

Hamerprijs: € 70

Een stel antieke strijkijzers, gemaakt uit messing en gietijzer. 19de eeuw.

38 cm

32 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 88

Lot nummer

978

14613

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een miniatuur juwelendoos in de vorm van een draagstoel, circa 1900. (L:25 x W:12,5 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief steigerend paard, leder. (L:27 x W:67 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een grote collectie gebruiksvoorwerpen, koper. (H:37 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een automata 'Pierrot' met bewegende handen en hoofd. (L:8 x W:17 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200