Een collectie van 3 paar kandelaars, 19de eeuw. (H: 27 cm)

Hamerprijs: € 50

Een collectie van 3 paar kandelaars, 19de eeuw.

27 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

454

14607

Een paar Kariatide kandleaars, brons, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Royal Vienna porcelain, 28-delig koffieservies met een serveerschaal.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een collectie van 5 geschilderde panelen met wapenschilden. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar omkeerbare cassolettes en kandelaars met Sèvres porseleinen schaal in een bronzen frame. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een marmeren coupe, Belgische zwarte en rode marmer en gemonteerd met Griffioenen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

2001: A Space Odyssey, poster, US, Cinerama 3D, hologram. 1968

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een collectie objecten en accessoires gemaakt uit onyx.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200