Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw Monnik', olie op paneel. 1997. (W: 28 x H: 78,5 cm)

Hamerprijs: € 250

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw Monnik' een schilderij, olie op paneel. 1997.

Rik VERMEERSCH (1949)

28 cm

78,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 313

Lot nummer

23

14590

Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200