Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw', olie op paneel. 1996. (W: 28 x H: 78,5 cm)

Hamerprijs: € 250

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw' een schilderij, olie op paneel. 1996.

Rik VERMEERSCH (1949)

28 cm

78,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 313

Lot nummer

25

14589

Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)
Rik VERMEERSCH (1949)

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

James DESVARREUX-LARPENTEUR (1847-1937) 'Schapen in een stal' olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200