Sèvres, een tafellamp gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. (80 x 22cm). (H: 80 x D: 22 cm)
Lot 867

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Sèvres, een tafellamp gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. Handgeschilderd bloemendecor. Eerste helft 20ste eeuw. Onderaan gemerkt.

80 cm

22 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

867

14575

Een grote vaas met bloemendecor, Hasselts aardewerk. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hertwig and Co, Katzhutte, een 'Borzoi honden', geglazuurde faience.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

PIERRE-POLBERT (1901-?) 'Dame met een hert' geglazuurde faience. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Doornikse faience 'Decor à la Mouche' een collectie van 37 borden. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hermès, een asbak gemaakt uit porselein met decor 'Rybal'. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300