Sèvres, een tafellamp gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. (80 x 22cm). (H: 80 x D: 22 cm)
Lot 867

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Sèvres, een tafellamp gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. Handgeschilderd bloemendecor. Eerste helft 20ste eeuw. Onderaan gemerkt.

80 cm

22 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

867

14575

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Kazuhide TAKAHAMA (1930-2010) 'Totem' een staande lamp voor Sirrah, 1981.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Vlaams Aardewerk 'Bruidsstoet', driedelig. Caessens, Kortrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 240 - 340