Sèvres, een tafellamp gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. (80 x 22cm)
21 en 22 september 2022

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Sèvres, een tafellamp gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. Handgeschilderd bloemendecor. Eerste helft 20ste eeuw. Onderaan gemerkt.

80 cm

22 cm

14/09/2022 - 15/09/2022

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

14575

Tjok DESSAUVAGE (1948) 'een sculptuur' een decoratieve vaas.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Scheibe Alsbach, Thüringen, een grote biscuit porseleinen groep 'Reizen te paard'. (20 x 40 x 35cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een vintage luchter gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Strass Swarovski.

Schattingsprijs: € 300 - 500