Het hoofd van een heilige, waarschijnlijk Antonius. Gesculpteerd hout met originele polychromie. (12,5cm). (H: 12,5 cm)
Hamerprijs: € 80
Titel | Het hoofd van een heilige, waarschijnlijk Antonius. Gesculpteerd hout met originele polychromie. (12,5cm). (H: 12,5 cm) |
Hoogte | 12,5 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 100 |
Lot nummer | 302 |
Lot ID | 14573 |
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300