21 en 22 september 2022

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong.

9,5 cm

18 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

14535

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en afgebeeld met draken. Gemerkt Yong Qing Chang Chun.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een kleine chinese pot met deksel, onderaan gemerkt Qianlong. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese Famille Rose vaas omgebouwd tot tafellamp. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek Chinees bord 'Duizend Vlinders'. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Famille Rose Chinese vaas met handgeschilderd decor versierd met bloemen, perziken en vlinders. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Een Chinese dekselvaas 'Famille Noir', afgewerkt met bloemendecor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een set van 3 Chinese Jade amuletten en halskettingen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een Chinese vaas met decor van hofdames en kalligrafische teksten. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300