"> ">
Corneille PETIT (XIX) 'La Baratte Flamande' olie op paneel. 1891. (W: 32 x H: 42 cm)

Hamerprijs: € 400

Corneille PETIT (XIX) 'La Baratte Flamande' een schilderij, olie op paneel. Achteraan gemerkt: "2 Februari,1891"

Corneille PETIT (XIX)

32 cm

42 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

65

14477

Corneille PETIT (XIX)
Corneille PETIT (XIX)
Corneille PETIT (XIX)
Corneille PETIT (XIX)
Corneille PETIT (XIX)
Corneille PETIT (XIX)
Corneille PETIT (XIX)
Corneille PETIT (XIX)
Corneille PETIT (XIX)

Willem DELSAUX (1862-1945) 'Le Grammeling Over Flakée (Zélande)' olie op doek. 1911

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Isidore VERHEYDEN (1846-1905) 'Boer met een koe' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 400 - 600

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340