Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Kleine Soliflore' gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem. (H:9 x D:8 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 80

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Kleine Soliflore' gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem. Onderaan gemerkt 'Per'.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

9 cm

8 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

696

14451

Generally in excellent condition with a small baking flaw on the base.

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Schattingsprijs: € 600 - 800

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Pia MANU (XX) 'Salontafel' Circa 2008. (L:124 x W:135 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Herbert HIRCHE (1910-2002) 'Barwagen'. (L:44 x W:75 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250