Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Salontafel voor Perignem' (L:108 x W:55 x H:40 cm)
Lot 386

Schattingsprijs: € 500 - € 700

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Salontafel voor Perignem' gemaakt met geglazuude tegels in een metalen frame. Circa 1960.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

108 x 55 x 40 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Schattingsprijs

€ 500 - € 700

Lot nummer

386

14408

Algemeen goede staat. 1 tegel gebarsten.

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 500 - 800

Vijf bijzettafels of nachttafels. (L:27 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een 6-delig Lodewijk XVI stijl salon, circa 1900. (L:71 x W:162 x H:119 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200