Een religieus 'drieluik', gemaakt uit plaaster in neogotische stijl. 20ste eeuw. (W: 46 x H: 37 cm)
Hamerprijs: € 1.000
Titel | Een religieus 'drieluik', gemaakt uit plaaster in neogotische stijl. 20ste eeuw. (W: 46 x H: 37 cm) |
Breedte/diepte | 46 cm |
Hoogte | 37 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.250 |
Lot nummer | 294 |
Lot ID | 14406 |
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 700 - 900
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500