Een herenbuste 'City Sport', gepatineerd plaaster. (L:16 x W:14 x H:45 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 150

Een herenbuste 'City Sport' gemaakt uit gepatineerd plaaster.

16 x 14 x 45 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

629

14390

Een herenbuste

Een kinderservies en bestek, porselein en metaal, een 'Dinette' in de originele doos. (L:28 x W:36 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een fijn geschilderd sierbord, email op koper met handgeschilderd decor. (D:13,3 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief steigerend paard, leder. (L:27 x W:67 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340