Een collectie van 2 tafellampen met afbeelding van Napoleon Bonaparte.  (H:38 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 200

Een collectie van 2 tafellampen met afbeelding van Napoleon Bonaparte.

38 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

595

14363

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Dazor, M-1470, Een mid century leeslamp. (L:18 x W:26 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een luchter, messing in Empire stijl. Circa 1970. (H:104 x D:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar decoratieve tafellampen, 20ste eeuw. (L:15 x W:15 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250