Antoon BOGAERT (1935) 'Abstract figuur' olie op board. 1960.  (W:50 x H:60 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 280

Antoon BOGAERT (1935) 'Abstract figuur' een schilderij, olie op board. 1960.

Antoon BOGAERT (1935)

50 cm

60 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

25

14284

Maurice DUPUIS (1882-1959) 'Twee waterverf tekeningen'. (W:32 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op Venetië, Italië' 1930. (W:75 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Jan VAN BAELEN (1946) 'Winterlandschap met ijsschaatsers'. (W:80 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Oscar HOGE (1884-1965) 'Bloemstilleven' 1950. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gustav KLIMT (1862-1918) '25 drawings selected and interpreted by Alice Strobl', volledig. (L:61 x W:44 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Ossip ZADKINE (1890-1967) 'Pieta'. (W:38 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600