Elly STROBACH-KÖNIG (1908-2002) een beeld gemaakt uit faience voor Royal Dux. (W:21 x H:21 cm)
Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 160
Elly STROBACH-KÖNIG (1908-2002) |
Titel | Elly STROBACH-KÖNIG (1908-2002) een beeld gemaakt uit faience voor Royal Dux. (W:21 x H:21 cm) |
Breedte/diepte | 21 cm |
Hoogte | 21 cm |
Veilingsdatum | 15/06/2022 - 16/06/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 635 |
Lot ID | 14230 |
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 200 - 300
Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000