Elly STROBACH-KÖNIG (1908-2002) een beeld gemaakt uit faience voor Royal Dux. (W:21 x H:21 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 160

Elly STROBACH-KÖNIG (1908-2002) een beeld gemaakt uit faience voor Royal Dux. Gesigneerd.

Elly STROBACH-KÖNIG (1908-2002)

21 cm

21 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

635

14230

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300