Een paar vazen met handgeschilderd decor, empire stijl. 19de eeuw.  (W:17 x H:22 cm)
Lot 618

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een paar vazen met handgeschilderd decor, empire stijl. 19de eeuw.

17 cm

22 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

618

14228

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300