Jaroslav SVOBODA (1938) een vaas gemaakt uit blauw glas. (H:24,5 x D:21,5 cm)
Lot 400

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Jaroslav SVOBODA (1938) een vaas gemaakt uit blauw glas. Gesigneerd.

Jaroslav SVOBODA (1938)

24,5 cm

21,5 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

400

14226

GLASWERK
Val Saint Lambert, model Jupiter, gekleurd en geslepen kristal. (H:39 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Daum France 'Beer met jong' pâte de verre glas. (L:12 x W:11,5 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

GLASWERK

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Cristal De Sèvres, een grote kristallen vaas. (L:15 x W:18 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Een grote collectie tafeldecoratie en ornamenten, gekleurd glas. (H:16 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Lalique France, 'Dampierre' glas. (H:12,5 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250