Auguste MOREAU (1834-1917) 'De Oogst', gepatineerd kunstbrons. (H:80 x D:37 cm)
Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 200
Auguste MOREAU (1834-1917) |
Titel | Auguste MOREAU (1834-1917) 'De Oogst', gepatineerd kunstbrons. (H:80 x D:37 cm) |
Hoogte | 80 cm |
Diameter | 37 cm |
Veilingsdatum | 15/06/2022 - 16/06/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 748 |
Lot ID | 14207 |
Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300