Konstantin GRCIC (1965) 'Diana ClassiCon' een bijzettafel gemaakt uit gelakt staal. (L:36 x W:46 x H:34 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 280

Konstantin GRCIC (1965) 'Diana ClassiCon' een bijzettafel gemaakt uit gelakt staal.

Konstantin GRCIC (1965)

36 x 46 x 34 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

387

14172

Konstantin GRCIC (1965)

Een grote houten tuinbank en twee armstoelen, teak. (L:60 x W:200 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340