Claret Zaima, een tafelaansteker. (H:14,5 cm)
Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 20
Titel | Claret Zaima, een tafelaansteker. (H:14,5 cm) |
Hoogte | 14,5 cm |
Veilingsdatum | 15/06/2022 - 16/06/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 25 |
Lot nummer | 231 |
Lot ID | 14166 |
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 500 - 700
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300