Een tafelklok gemaakt uit porselein gemonteerd met brons in Art Nouveau stijl. (L:13 x W:19 x H:38 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 550

Een tafelklok gemaakt uit porselein gemonteerd met brons in Art Nouveau stijl. Circa 1900.

13 x 19 x 38 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

512

14123

Adolf MÜLLER-CREFELD (1863-1934) 'Danseres' Art Deco. (L:10 x W:16 x H:23,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schenkkan, verguld metaal en glas, Art Nouveau. (L:16 x W:20 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500