Een collectie van 3 Somerso items, gemaakt uit glas in Murano, Italië. (L:3,7 x W:3,7 x H:15 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 100

Een collectie van 3 Somerso items, gemaakt uit glas in Murano, Italië.

3,7 x 3,7 x 15 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

395

14118

GLASWERK
Een grote collectie tafeldecoratie en ornamenten, gekleurd glas. (H:16 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert, model Jupiter, gekleurd en geslepen kristal. (H:39 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Drie geslepen en gekleurde kristallen vazen, waarvan de grootste getekend Val Saint Lambert. (H:28 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Daum France 'Beer met jong' pâte de verre glas. (L:12 x W:11,5 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

GLASWERK
Daum France, een grote 'Vide Poche' of schaal. (L:21 x W:30 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500