Scheibe Alsbach, Thüringen, een grote biscuit porseleinen groep 'Reizen te paard'. (L: 20 x W: 40 x H: 35 cm)

Hamerprijs: € 200

Scheibe Alsbach, Thüringen, een grote biscuit porseleinen groep 'Reizen te paard'. Gemerkt op de zijkant. 19de eeuw.

20 x 40 x 35 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

861

14114

Scheibe Alsbach, Thüringen, een grote biscuit porseleinen groep

Hummel, Een collectie van 14 wijwatervaten, 4 bordjes en 3 belletjes

Schattingsprijs: € 80 - 120

Rik VERMEERSCH (1949) 'Vaas met figuren' geglazuurde terracotta.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 150 - 250

Doornikse faience 'Decor à la Mouche' een collectie van 37 borden. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote vaas met bloemendecor, Hasselts aardewerk. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250