Scheibe Alsbach, Thüringen, een grote biscuit porseleinen groep 'Reizen te paard'. (L: 20 x W: 40 x H: 35 cm)

Hamerprijs: € 200

Scheibe Alsbach, Thüringen, een grote biscuit porseleinen groep 'Reizen te paard'. Gemerkt op de zijkant. 19de eeuw.

20 x 40 x 35 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

861

14114

Scheibe Alsbach, Thüringen, een grote biscuit porseleinen groep

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300