Titel | Delvaux, een aktentas gemaakt uit zwart leder met vergulde elementen. (W:39 x H:33 cm) |
Breedte/diepte | 39 cm |
Hoogte | 33 cm |
Veilingsdatum | 15/06/2022 - 16/06/2022 |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 538 |
Lot ID | 14108 |
Rits te herstellen
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een antieke hanger, 18kt geel goud met old-cut diamanten. 19de eeuw. (H:7,8 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Delvaux, een handtas, bijgevoegd 'Airess', een toilettas. (W:34 x H:29 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 100 - 200
Delvaux, twee handtassen, een portefeuille en pennenhouder. (W:30 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250