Een vintage lounge stoel met ottoman, circa 1980.  (L:85 x W:88 x H:85 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 1.000

Een vintage lounge stoel met ottoman, circa 1980.

85 x 88 x 85 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

734

14100

Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Arne VODDER (1926-2009) 'Coiffeuse Tafel' teak en glas. (L:36 x W:80 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een salontafel, marmer en brons, bijgevoegd een vloerlamp. Circa 1960. (L:52 x W:101 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Salontafel' Circa 2008. (L:124 x W:135 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Knitter Duro, een elegante spiegel afgewerkt met mozaiek tegels. circa 1980. (W:70 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 150 - 250