Delvaux, een handtas gemaakt uit bruin leder en vergulde elementen. (W:26,5 x H:22 cm)
Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 80
Titel | Delvaux, een handtas gemaakt uit bruin leder en vergulde elementen. (W:26,5 x H:22 cm) |
Breedte/diepte | 26,5 cm |
Hoogte | 22 cm |
Veilingsdatum | 15/06/2022 - 16/06/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 100 |
Lot nummer | 541 |
Lot ID | 14093 |
Algemeen goede staat.
1 letter D moet terug worden bevestigd op de handtas.
Delvaux, twee handtassen, een portefeuille en pennenhouder. (W:30 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een antieke hanger, 18kt geel goud met old-cut diamanten. 19de eeuw. (H:7,8 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200