Armand LAUREYS (1867-1925) 'La Liseuse' een schilderij, olie op doek.  (W:80 x H:110 cm)
Lot 031

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Armand LAUREYS (1867-1925) 'La Liseuse' een schilderij, olie op doek.

Armand LAUREYS (1867-?)

80 cm

110 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

31

14060

Anton ROOSKENS (1906-1976) 'Nuages Bleues'. (W:75,5 x H:92,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

René DE PAUW (1887-1946) 'Het Gesprek'. (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'. (W:80 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'. (W:81 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een Melkmeisje'. (W:70 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250