Meissen Porselein, een uitzonderlijke schenkkan gemaakt uit porselein 'Lucht'. (L:21 x W:37 x H:65 cm)
Lot 628

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Meissen Porselein, een uitzonderlijke schenkkan gemaakt uit porselein 'Lucht' uit de serie 4 elementen. Naar een model van Johann Joachim KÄNDLER (1706-1775). De kan is onderaan gemerkt met Meissner logo.

21 x 37 x 65 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

628

14055

Condition: generally in fair condition with the following damages:

- Missing a wing of one of the angels.

- a small chip to the foot of one of the angels on the top.

- Missing piece to the staff/sceptre of the queen.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, twee grote figuren 'Little Scolar'. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300