Volkstedt, een paar figuren gemaakt uit porselein in Duitsland. 1 onderaan gemerkt.

"> Volkstedt, een paar figuren gemaakt uit porselein in Duitsland. 1 onderaan gemerkt.

">
Volkstedt, een paar figuren gemaakt uit porselein in Duitsland. (H:13 cm)
Lot 647

Schattingsprijs: € 100 - € 200

13 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

647

14032

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Capodimonte “La Legge e Uguale Per Tutti” Rechtszaal, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lladro, 'Dame met witte Duif'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Vlaams Aardewerk 'Bruidsstoet', driedelig. Caessens, Kortrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Capodimonte, een grote vaas met handgeschilderd decor 'Twee Naakten'.

Schattingsprijs: € 600 - 800