Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Vaas', geglazuurde keramiek voor Perignem. Circa 1960. (H:25,5 x D:10,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 90

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Vaas' een mid-century vaas gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem. Circa 1960. Onderaan gesigneerd.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

25,5 cm

10,5 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 113

Lot nummer

700

14028

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI)

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:86,5 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200